מדיניות כללית (תנאי שימוש ומדיניות פרטיות) לצ'טבוט מידע לחוסן כלכלי בחירום

שירות הצ'טבוט – כללי: צ'טבוט מידע לחוסן כלכלי בחירום (להלן: "שירות הצ'אטבוט") מספק ומנגיש מידע מקצועי בתחום ההתנהלות הכלכלית של משקי בית כדי לאפשר קבלת החלטות מושכלת בתקופת החירום הנוכחית (מלחמת "חרבות ברזל"). השירות מיועד לבגירים בלבד.

מי עומד מאחורי השירות? עמותת "חסדי לב" ("העמותה" או "חסדי לב") שמה לעצמה למטרה לסייע למשפחות המצויות בקשיים כלכליים לצאת ממצוקתן ולבנות לעצמן חוסן כלכלי, כך שיוכלו להתקיים בכבוד, ברווחה ובעצמאות כספית. כדי להגשים יעד זה, העמותה משתמשת בכלים טכנולוגיים, כמו ליווי אינטרנטי ושימוש באפליקציות. שירות הצ'טבוט נותן מענה מטעם תוכנית "משפחה פלוס" – תכנית דיגיטלית של העמותה, במסגרתה מנטור אישי מלווה משפחות לשינוי אמיתי בהתנהלות הכלכלית שלהן וליצירת ביטחון כלכלי. 

איך עובד שירות הצ'טבוט? השירות נועד להיות מוקד מענה חירום לשאלות כלכליות שעולות אצל משפחות בעקבות המלחמה. המטרה היא לא לתת ייעוץ פרטני או משימות אישיות, אלא מידע וכלים כלליים יותר. בכניסה לשירות הצ'טבוט יש תפריטים שונים לפי נושאים ראשיים ומשניים, שם תוכלו לבחור את המידע הנדרש עבורכם. שירות הצ'טבוט הוא בוטי בלבד, ללא אפשרות לשיחה אישית. 

השימוש בשירות הצ'טבוט כפוף להסכמתך לתנאי המדיניות המפורטים כאן. 

המידע שלך

בחלק זה נסביר איזה מידע נאסף במסגרת שימוש בצ'ט, מדוע הוא נאסף וכיצד משתמשים בו. 

מידע שנאסף על ידי האפליקציה: שירות הצ'ט ניתן באמצעות אפליקציית המסרים של חברת whatsapp. חברת whatsapp  היא חברה אמריקנית בבעלות חברת Meta. בעת שימוש בצ'טבוט באמצעות אפליקציית whatsapp, יתכן שנאסף עליך מידע, בהתאם לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של חברת whatsapp, שזמינה כאן. תנאים אלו חלים עליך ממילא מכח היותך משתמש של whatsapp. 

מידע שנאסף על ידי מפעילת שירות הצ'טבוט – העמותה: לשם הפעלת שירות הצ'טבוט, משתמשת העמותה בשירותי חברת WBsender (תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של חברת WBsender זמינים כאן). במהלך השימוש בשירות הצ'טבוט, העמותה אוספת על אודות המשתמשים את המידע הבא, באמצעות חברת WBsender: 

  • שם המשתמש כפי שהוא מוצג באפליקציית whatsapp
  • מספר טלפון
  • תאריך ההתכתבות
  • נושא הצ'ט (הקטגוריה הראשית שנבחרת בתפריט ההתחלתי)
  • Chat ID
  • מידע סטטיסטי לא מזהה

איסוף המידע הוא נפרד לכל שיחה, כלומר, אם תנהל שלוש שיחות עם הצ'טבוט, יישמר המידע הנ"ל עבור כל שיחה בנפרד. הצ'טבוט לא "זוכר" שהוא "התכתב" איתך קודם, ואינו מספק מענה על בסיס תשובות שניתנו בשיחה קודמת. המידע מתחיל להיאסף עם המענה לשאלה הראשונה של הצ'טבוט. 

מטרות איסוף המידע: 

  • המידע המזהה (כמו מספר הטלפון שלך) משמש לשם ההתקשרות עם הצ'אטבוט עצמו.
  • מספר הטלפון ממנו בוצעה שיחת הצ'טבוט נשמר כדי שהעמותה תוכל להיות בקשר עם המשתמש ולהציע לו שירותים נוספים שלה, כגון "משפחה פלוס". יודגש כי השימוש בצ'ט מהווה גם הסכמה לקבל דיוור שיווקי של העמותה. ניתן לבקש להסיר את פרטיכם מרשימת דיוור זו בכל עת, בכתובת [email protected] .
  • העמותה משתמשת במידע סטטיסטי (כלומר, ללא פרטים מזהים) כדי למדוד את היקף הפעילות וההשפעה של הצ'טבוט, בין היתר למטרות של גיוס תרומות עבור העמותה. 

היעדר חובה חוקית למסור את המידע: לא חלה עליך חובה חוקית למסור את המידע. מסירת המידע תלויה בהסכמתך החופשית, כאשר תתחיל להשתמש בשירות הצ'טבוט. 

*** אם אינך מעוניינ.ת באיסוף המידע המוזכר למעלה למטרות שפורטו, אנא הפסיק.י את השימוש בצ'טבוט כעת.***

שמירת המידע: המידע אותו אוספת חברת whatsapp נאסף ונשמר בהתאם למפורט במדיניות הפרטיות שלה. המידע שנאסף עבור העמותה על ידי חברת WBsender נשמר בשרתים של חברת "אמזון", במדינות בהן רמת ההגנה עשויה להיות פחותה מאשר זו הקיימת בדין הישראלי.

העברת מידע לצדדים שלישיים: העמותה מסתייעת בצדדים שלישיים המסייעים בפעילותה, כגון ספקי מיחשוב ואחסון, מתנדבים ועוד, וגורמים אלה עשויים להיות חשופים למידע שלך במסגרת השירותים לעמותה בלבד ולמטרות הנזכרות לעיל. מעבר לכך, המידע לא יועבר לצדדים שלישיים אלא יישאר בידי העמותה בלבד. אם העמותה תתמזג עם עמותה אחרת, או תעביר את פעילותה לארגון אחר, המידע שלך שנאסף יועבר גם הוא. כמו כן, ככל שחלה על עמותה חובה חוקית היא עשויה להעביר מידע לרשויות או על פי צו שיפוטי.

זכויותיך לגבי המידע: ככל שתרצה לממש זכויות הקיימות לך בדין לגבי המידע, כגון זכות עיון במידע, אנא פנה אלינו לכתובת [email protected].

מחיקת מידע אישי: כאמור לעיל וניתן לבקש להסיר את פרטיכם מרשימת הדיוור של העמותה בכל עת, בכתובת [email protected] .

אבטחת מידע: העמותה נוקטת אמצעים סבירים לשם אבטחת המידע והגנה על המידע מפני דליפה ושימוש לרעה, אך כל העברת מידע באמצעות האינטרנט אינה בטוחה לחלוטין והעמותה לא יכולה להבטיח את הבטיחות המלאה של המידע המועבר אליה. 

משך שמירת המידע: העמותה תשמור את המידע לתקופה הנדרשת לשם מימוש מטרות השימוש בו. 

קניין רוחני

כל התכנים של הצ'טבוט בשיחה איתך, לרבות השאלות ששואל הצ'טבוט, תפריטי התשובות לבחירה, ההסברים והמידע שמוסר הצ'טבוט, הם קניין רוחני של העמותה ולה זכויות היוצרים הבלעדיות בהם. אין להשתמש בקניין הרוחני של העמותה ללא הסכמתה המפורשת מראש ובכתב.

היעדר אחריות

מטרת שירות הצ'טבוט היא להנגיש מידע והסברים למשתמשים. הצ'טבוט אינו ממליץ על דרך פעולה כלשהי והשירות אינו מהווה ייעוץ פיננסי פרטני או ייעוץ אחר פרטני. העמותה – מפעילת הצ'טבוט – אינה אחראית לבחירות ולהחלטות של המשתמשים לאחר קבלת המידע באמצעות הצ'ט. 

כללי

הפסקת פעילות; שינוי תנאים: העמותה רשאית להפסיק את שירות הצ'טבוט בכל עת, לפי שיקול דעתה, או לשנות את התנאים לשימוש בו. אם ישתנו תנאי השימוש, עמוד זה יעודכן והודעה על כך תתפרסם בעמוד הפרופיל של הצ'טבוט בשירותי whatsapp business. 

יצירת קשר

בכל שאלה ניתן לפנות בדוא"ל ל- [email protected]

פתיחת צ'אט
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך נוכל לעזור לך?
דילוג לתוכן